Copyright 2020 - Vilniaus krašto bajorų sąjunga 2006-2020

Seimelis 2010 m.

LBKS Vilniaus krašto Taryba patvirtino kandidatų į Tarybos narius sąrašą, kandidatų į LBKS Senatorius nuo Vilniaus krašto sąrašą, kandidatų Garbės bajoro vardams suteikti nuo Vilniaus krašto sąrašą, skaityti.Taryba nutarė, kad:

  • kandidatus į krašto Tarybą iškelia 5 Vilniaus krašto nariai,
  • kandidatus į Senatorius- 15 krašto narių,
  • kandidatus į Vilniaus krašto Vadus-50 krašto narių,
  • kandidatus į LBKS Vadus-50 narių,
  • Garbės Bajoro vardui suteikti-50 narių.

Maloniai prašome iki 2010-04-08 17 val. kandidatų pavardes, kurių nėra patvirtintame Tarybos sąraše, atsiųsti e-mailu krašto vadui Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., pridedant remiančiųjų narių sąrašą. Tie kandidatai bus įtraukti į balsavimo biuletenius, o vėliau, Seimelio darbo metu bus galima teikti kandidatūras, bet jas balsuojantiesiems "už" reikės įrašyti į balsavimo biuletenius papildomai.

Iki nurodytos datos kandidatai gali atsiimti savo kandidatūras, kurias parėmė nurodytas skaičius narių. Balsavimo biuleteniuose kandidatų pavardės bus įrašytos abėcėlės tvarka, pradedant raide M.

Į LBKS Vilniaus krašto Taryba bus išrinkti 27 nariai, o Senatoriais-20 narių, kurie balsavimo metu surinks daugiausia Jūsų balsų. 2010-2014 metų kadencijos metu dėl įvairiausių priežaščių pasitraukusius narius pakeis sąraše esantys nariai rinkimų rezultatų eilės tvarka.
Kandidatai gali pradėti agitaciją dėl savo kandidatūros rėmimo.

Krašto Taryba patvirtino Kazio Mackevičiaus ir Tauro Budzio kandidatūras į LBKS Vilniaus krašto vadus.

Krašto Taryba patvirtino Jono Ragausko kandidatūrą į LBKS Vadus nuo Vilniaus krašto.

Maloniai prašome visų Vilniaus krašto narių aktyviai dalyvauti Seimelio darbe. Į Seimelį yra kviečiami visi LBKS Vilniaus krašto nariai. Primename, kad atskiro pakvietimo nebus, labai prašome paakinti vienas kitą ir rasti galimybę dalyvauti Seimelio darbe. Visi esate labai laukiami.

Pastabas ir pasiūlymus galite teikti elektroniniu paštu krašto vadui Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.i arba tel. 86 98 16 224. Taip pat prašome iš anksto pranešti savo apsisprendimą dalyvauti Seimelio darbe, tai palengvins registracijos eigą.

vald_rumai.jpg
f t g m

Įmonės kodas 303087198
AB SEB Vilniaus bankas
Sąskaitos Nr. LT537044060007926372
Buveinė Antakalnio 76-42

   

Lankosi

Prisijungę 370 svečių ir narių nėra

logoUžsakyti svetainę   Visos teisės saugomos © 2006 - 2019 Vilniaus krašto bajorų sąjunga